Kategorie

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je Martin Küfhaber se sídlem Dukelská 941/38, 790 01 Jeseník, IČ: 880 33 481, zapsán do živnostenského rejstříku MěÚ v Jeseníku.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou jiný subjekt, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.).

Ceny

Všechny ceny zboží a dopravného uvedené v internetovém obchodě Šperkové kameny.cz jsou konečné a bez dalších poplatků. Nejsem plátce DPH.

Registrace

Nový zákazník musí pro možnost nákupu provést registraci, kde pravdivě uvede své jméno, příjmení, úplnou adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu a zvolí si své heslo. Zadaná e-mailová adresa spolu s heslem bude později sloužit k opětovnému přihlášení do administrace.

Průběh objednávky

Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k uhrazení příslušné částky bankovním převodem na účet prodejce do 14 dnů. Prodávající si vyhrazuje právo na zrušení objednávky.

Platba za zboží

Kupující uhradí příslušnou částku bankovním převodem na účet prodejce. Informace pro provedení této platby jsou uvedeny v závěru objednávky a budou Vám zaslány i prostřednictvím e-mailové zprávy. Po přijetí platby na účet prodejce je zásilka expedována do jednoho pracovního dne.

Doprava

Zboží je odesláno jako cenné psaní České pošty pouze do vlastních rukou adresáta a zásilka je vždy dobře pojištěna. Cena dopravy je 50,- Kč a při nákupu nad 3000,- Kč je doprava zcela zdarma. Doba doručení je 1-2 pracovní dny od odeslání.

Záruka

Garantujeme pravost diamantů a drahých kamenů nabízených v našem internetovém obchodě. Záruka se nevztahuje na poškození nesprávným zacházením nebo běžné opotřebení.

Reklamační řád

  1. Kupující má právo bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od zakoupení zboží.

  2. V případě rozporu zboží s kupní smlouvou má kupující právo na přiměřené snížení kupní ceny po dohodě s prodávajícím nebo na odstoupení od smlouvy.

  3. Cenu dopravy na vyřízení oprávněné reklamace hradí prodávající, ve všech ostatních případech ji hradí kupující.

  4. V reklamaci je nutné uvést číslo objednávky, jméno a příjmení, datum zakoupení zboží, důvod reklamace zboží a návrh na vyřízení reklamace.

Kontakt pro směřování reklamací: "obchod@sperkovekameny.cz"

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje pokládáme za důvěrné a zavazujeme se, že nebudou zneužity, zveřejněny ani poskytnuty třetí osobě v souladu s platným zákonem České republiky o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.). Vymazání osobních údajů je možné na základě podání žádosti.